Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

  • Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı 1433 Sokak Cumhuriyet İş Merkezi No:5 Didim/AYDIN
  • info@keskinyapim.com.tr
  • +90 541 656 4933
Anahtar Teslim Projeler

Anahtar Teslim Projeler

Keskin Yapı Mühendislik Mimarlık olarak, yapımını üstlendiğimiz işin müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda projelendirmesinden anahtar teslimine kadar olan süreci tecrübeli kadromuzla yönetiyoruz.

Projelendirme ve Modelleme: İnşaata başlamadan önce mal sahibinin projeden beklentileri, istediği özellikler, yapının kullanım alanına uygun olarak hazırlanması için konsept proje tasarlıyoruz. Modelleme teknolojileri kullanılarak yapılması düşünülen proje hakkında ön izleme gerçekleştiriyoruz. Gerekli analizler, maliyet hesaplama, sözleşme detayları gibi konuları bu süreç sonunda kararlaştırıyoruz.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşen bu süreç sonunda ruhsat projelerini hazırlayıp kaba inşaata başlıyoruz.

Kaba İnşaat: Yapının konumlandırılacağı alan üzerinde kazı yapılması, temel ve katların, proje yöneticileri, şantiye şefi ve yapı denetim kuruluşu tarafından denetlenmiş, ruhsat projesine uygun hale getirilmiş şekilde imalatını gerçekleştiriyoruz. 

İnce İnşaat: Anahtar teslim inşaat projelerinde ince inşaat ile ilgili tüm detayları müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.  Sıva, boya, tesisat, doğrama, yer ve duvar döşemeleri, peyzaj vb. işlerin bitiminde yapı kullanıma hazır hale getirilir.

Mimari Dekorasyon Hizmetleri
2023 Ağustos 13, 14:51
3 Boyutlu Tasarım Mimari Çizimleri
2023 Ağustos 13, 14:52